Підтримка

Обстеження ІТ-систем ОВВ - це системний процес, відповідно до стандартів та процедур отримання й оцінки об’єктивних даних щодо поточного стану інформаційних систем, з метою подальшого аналізу процесів, технологій та структури, надання висновків щодо стратегії їх управління. 

Обстеження пов’язує інформаційні технології та дії працівників центральних органів державної влади, враховує рекомендації стандартів ISO/IEC 27001:2013 «Інформаційні технології. Технології безпеки. Системи управління інформаційною безпекою. Вимоги» та CobiT 4.1 «Цілі контролю для інформаційних та суміжних технологій».

Проводиться на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.04.2018 № 238-р  «Про затвердження типових завдань, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, які займають посади керівників центральних органів виконавчої влади, на 2018 рік».

Якщо у вас виникли запитання щодо обстеження ІТ-систем, ви можете безпосередньо звернутися до команди Державного агентства з питань електронного урядування.

Будь ласка, надайте нам свої відгуки про сайт за допомогою нашого опитування.

 

Продовжити